NE DEDİLER

Doğru bilgi, doğru aktarım

Eğitim iki taraflı bileşeni olan ve uyum gerektiren sistemler bütünüdür. Deneyim ve bilginin aktarılması eğer doğru yaklaşımlar ile yapılmazsa zaman kaybından başka birşey değildir ve zaman maliyetli bir kayıptır.

Zehra Hanım bilgi ve birikiminizden daha fazla yararlanmak adına eğitim süresinin biraz daha uzun tutulmasını dilerdim. Sunumunuz harikaydı. Çok teşekkür ederim.

Lütfiye Erdoğan

Büro Personeli

Konusunda donanımlı ve deneyimli bir eğitimci ile güzel 2 gün geçirdik. Kişisel gelişimimize katkısı olacak tüyolar aldık. Güler yüzü ve profesyonel yaklaşımı ile tüm grubun sempatisini kazandı. Kendisine teşekkür ederim.

Nurşen Bulut

Büro Personeli

Eğitmenimiz dinamik, akıcı ve güzel diksiyonuyla bizi eğitimden hiç koparmadan dinlememizi sağladı. Samimi ve doğal olması bizim de aynı şekilde kendimizi açmamızı ve mesleki memnuniyet ve sorunlarımızı seviyeli bir şekilde tartışmamızı sağladı. Farklı konularda da eğitmen olarak kendisini Aselsan’da görmekten memnuniyet duyarız.

Gülden Şirin

Sekreter

Zehra Hanım’ı tanıdığım için çok memnun oldum. Kendisi ile daha ileri düzeyde bir eğitim platformunda muhakkak tekrar bir araya gelmeyi isterim. Eğitimin içeriği de gayet güzeldi. Teşekkürler, sevgiler

Yasemin Enç

Asistan

Bu eğitime gelme nedenim ileride iş yaşamımda eksik olacak yanlarımı görebilmek ve tamamlamak adınaydı. Eğitim sonrası yapacağım işin önemi ve saygınlığı çok daha fazla artış gösterdi. Zehra Hocamızın ölçülü, dostça ve profesyonel yaklaşımı beni çok etkiledi. Mesleğe olan saygımı arttırdı. Sayesine aldığım eğitimin ileride büyük katkıları olacağına inanıyorum. Eğitimci olarak ayrıca kendisine çok teşekkür etmek isterim.

Şenay Salihoğlu

Yönetici Asistan

Eğitimci açısından kesinlikle çok iyi bir seçim. Her konuda aydınlatıcı ve güler yüzlü bir eğitmen. Kendisinden eğitim aldığım için çok şanslı hissediyorum.

Gül Türk

Asistan

Merhaba, Zehra Hanım’ın kıymetini bilin, onu çok sevin…

Ümit Sarıhan

Bilgi İşlem

Çok detaylı verimli ve eğlenceli bir eğitimdi. Zehra Hocamızın başka eğitimlerine de katılmayı çok isterim. Hocamıza sonsuz teşekkürler.

Gülnur Çetin Yavaş

Yönetici Asistan

Zehra Hanım ilginiz ve içtenliğiniz için teşekkür ediyoruz. Zaman kısıtlı olmasına rağmen bilgi, birikim ve becerilerinizi paylaşmanız çok güzeldi. Sevgi ve selamlar.

Filiz Kırkıl

İdari Personel

10 yıllık iş hayatımda birçok eğitim aldım. Eğiticinin uyutmadığı ve her geçen saatin keyifle geçtiği ilk eğitimim diyebilirim. Zehra Hanımın konuya ve mesleğimize olan hakimiyeti gerçekten takdir edilecek düzeyde.

Neslihan Kabaş

Sekreter

8 yıldır aynı görevi yapmaktayım ve bu süre içinde 3 kez Sekreter/Yönetici Asistanlığı eğitimi aldım. Ancak şu ana kadar aldığım eğitimlerin meslek hayatıma çok fazla etkisini görmedim. Zehra Hanımın vermiş olduğu eğitimi daha önceki eğitimlerin tamamen dışında tutuyorum. Bu eğitim bana “mesleğime çok daha fazla önem” verme isteği uyandırdı. Kariyer hedefimde zaten Üst Düzey Yönetici Asistan olma hedefim vardı, fakat şimdi bunu çok daha fazla istiyorum. Kendisine sunmuş olduğu eğitim için teşekkür ediyorum ve kendisinin çok başarılı bir eğitmen olduğunu düşünüyorum.

Merve Harmanyeri

Sekreter

Bu eğitimin özellikle Asistanlık başta olmak üzere kişisel gelişimimde de faydalı olacağını düşünüyorum. Eğitim öncesi düşüncelerim, eğitim sonundaki kazanımlarımdan dolayı olumlu anlamda değişmiştir. Eğitimcinin iletişiminden son derece memnun kaldım. Daha sonra daha detaylı şekilde farklı konularda da eğitimler almak isterim.

Nur Özlem Kor

Genel Müdür Asistanı

Son derece ılımlı, yapıcı, iletişimi etkili, kendine güveni karşısındakine geçen Zehra Hanıma çok teşekkür ederim. Eğitime katılıp, Zehra Hocamı tanıdığıma çok mutlu oldum.

Emine Birge

Sekreter Adayı

Eğitim aldığım süre boyunca Zehra Hanım’ın bizlere karşı davranışı, tutum ve konuşmalarından müthiş keyif aldım. Kendilerine saygılarımı sunarım. Zehra Hanım gerçekten özel ve profesyonel hayatta insanın hayatında olması gereken bir dinamo taşı.

Özlem Balıkçı

Yönetici Asistan

Çok memnun kaldığım için herhangi başka bir görüşüm bulunmamaktadır.

Selin Müftüzade

Yönetici Asistan

Eğitimler genelde oldukça sıkıcı ve bunaltıcı geçer. Zehra Hanımın enerjisi, bilgisi, güncel ve samimi örneklerle anlattıklarını pekiştirmesi, kişilerle iletişimi vs. sayesinde çok keyifli, eğlenceli 2 gün geçirdik. Bildiklerimizi de pekiştirmek iyi oldu. Zehra Hanımla bunu yapmış olmak da şahsım adına büyük şans. Tekrar kendisiyle karşılaşmayı canı gönülden dilerim.

Didem Arı

Sekreter

Eğitmeninin hazırladığı slaytlar, anlatırken kullandığı ses tonu, tavrı, bizi sıkmadan eğitime katmasından çok memnun kaldım. Bu mesleğe yıllarını verdiği ve tecrübeli olduğu her halinden belliydi. Çok sıkıcı geçecek diye ayaklarım geri geri giderken, yapılan sınavdan düşük not alıp, eğitimin tekrar edilmesini isteyecek kadar güzel ve faydalı vakit geçirdim. Zehra Hanımla tanıştığıma gerçekten memnun oldum. Her şey için teşekkürler.

Nuray Başer

Sekreter

İlk duyduğumda gereksiz olduğunu düşünsem de, eğitimin sonunda tamamen yanıldığımı fark ettim. Şahsım adına çok faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Kendi eksiklerimi fark etmiş oldum ve eğitimin bana vermiş olduğu bilgileri günlük hayatta bile kullanacağımı düşünüyorum. Zehra Hocamıza emeğinden dolayı teşekkür ediyorum. Dolu dolu ve çok keyifli iki gün geçirdik.

Hülya Demir

Araştırma Sekreteri

Eğitim bilmediğim ve eksik olduğum konular hakkında çok faydalı oldu. Bundan sonraki iş hayatımda daha dikkatli ve profesyonel çalışacağıma inanıyorum.

Eğitim içeriği çok kapsamlıydı, hayran kaldığımı söyleyebilirim. Daha önceden kısa bir eğitim almıştım ama eğitmenimiz Zehra Hanım daha önce bu mesleği yaptığı için bizimle çok kolay empati kurabildi ve çok iyi anlayabildi.

Burcu Akçoral

Sekreter

10 Numara 5 yıldız, Harika üstü. Kariyerime ve hayatıma çok şeyler katacağını düşünüyorum.

Duygu Karataş

Yönetici Asistan

Bu eğitim beklediğim eğitim anlayışının üzerinde, kişisel gelişimime de katkısı olan, verimliliğini yeterli bulduğum bir süreçti. Bu anlamda eğitmenimiz Zehra Kesim’in katkısı büyüktür. Kendisinin eğitim konusuna hakimiyeti, bilgisi ve hayat tecrübesi teknik eğitim konularının yanı sıra oldukça faydalı oldu.

Çilem Çal

Yönetici Asistan

Bugüne kadar bu konuda almış olduğum eğitimlerden neredeyse en iyisi diyebilirim. Bunun da eğitimi veren kişiden kaynaklandığını düşünüyorum. Zehra Hanım konuya hakimiyeti, eğitim ve sınıf yönetimi, her soruya verdiği tüm cevaplarıyla beni çok etkiledi. Bilgi birikimi ve bunu bize aktarma biçimi son derece profesyonel ve etkileyiciydi. İnanılmaz bir enerjisi var. Umarım kendisinden başka eğitimler alma şansım olur. Teşekkürler

Gül Gürsel

Sekreter

Zehra Hanım’ın konuya hakimiyeti, dinleyicilere karşı yaklaşımı ve tutumu son derece pozitif. Sıcakkanlılığı, ses tonlaması, jest ve mimikleri kullanması eğitime olan ilgimi yükseltmiştir.

Gizem Ünsel

Sekreter

Kesinlikle çok keyifli ve eğlenceli bir eğitimdi. Diğer aldığımız eğitimlerden farkı açıkça belli oluyor. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Nil Yücel

Sekreter

Eğitim veren Zehra Hanım son derece donanımlı ve özgüvenli . Kendisini tebrik ediyor, teşekkür ediyorum.

Hidayet Kapıcı

Sekreter

Eğitim kişisel gelişimime çok katkı sağladı. Yaptığım işle ilgili daha çok bilgiye sahip oldum. Eğitmenimiz çok profesyonel ve bilgili birisi. Bu eğitime katılmaktan çok memnun kaldım. Başka eğitimler de almak isterim.

Büşra Atalan

Sekreter

Zehra Hanım, müthiş bir kadın, enerjisi ve tecrübesini bize çok güzel yansıttı. Eğitime programına düzenli katılım için gereken sinerjiyi yarattı. Her şey için teşekkürler.

Sibel Üzel

Genel Müdür Asistanı

Değerli Zehra Hocam duruşu, samimiyeti, tecrübesi ve içtenliğiyle bu eğitimi oldukça yararlı bir hale getirdi. Onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Gülşah Arslan

Yönetici Asistan

I’m very happy to meet such a teacher as Zehra Hanım. Thank you for providing us good training and to contribution of my self-confidence. The topics were quite interesting. Thank you.

Ludmila Doğan

Office Assistant/Receptionist

Kariyerinizi beraber inşa edelim

Emeklerinizin karşılığını doğru alabilmek için planlı ve gelişime açık düşünce yapısına erişmeniz gerekir.

error: İçerik koruma altındadır!!